Obchod
profesionální
kosmetiky


Druhým nejčastějším důvodem pro kontaktování kosmetičky je problematická pleť. Je velmi důležité, aby kosmetolog správně diagnostikoval a předepisoval léčbu. Někdy nestačí externí prostředky a pro interní léčbu jsou zapotřebí systémové léky. A dokonce i externí léčba vyžaduje kompetentní přístup.

Dnes je široce zastoupena lékařská kosmetika vyvinutá speciálně pro pleť s akné. Takové kosmetické přípravky se vyznačují vynikající tolerancí a hypoalergenitou. Kosmetika proti akné, kterou lze objednat a zakoupit v našem internetovém obchodě s dodáním za nejlepší cenu v Moskvě, obvykle zahrnuje nejen antibakteriální a sebostatické přísady, ale také se stará o pokožku a poskytuje zvlhčující a uklidňující účinek.

Изображение

Výrobky pro problematickou pleť obvykle obsahují účinnější látky, které řeší několik problémů najednou.

  1. Kombinace ovocných kyselin a retinolu překonává hyperkeratózu, změkčuje mazové zátky a pomáhá snižovat produkci kožního mazu.
  2. Kyselina azelaová, pyroctonolamin, polyhydroxykyseliny, salicylát zinečnatý, síra atd. Mají antibakteriální účinek proti Propion Acne, který způsobuje zánět.

Léky mohou být ve formě masek, toniků, krémů, sušících gelů atd. Při kupovaní kosmetiky na akné se můžete nejen zbavit akné, ale také zlepšit stav pokožky.

Například EVASION BIO INTEGRAL STOP ACNE CREAM se ukázal jako účinná léčba akné. Komplex s antibakteriálními složkami zmírňuje zánět, pracuje se všemi vazbami na patogenezi akné (včetně blokování 5-a-reduktázy), zabraňuje šíření propionibacterium acnes, snižuje zánět, produkci kožního mazů, stahuje póry, snižuje hyperkeratózu.

Krém EVASION Bio Integral Stop Acne má jemnou texturu a pokožku nevysušuje. Doporučeno pro mastnou pleť s akné a komedony.

Pokud máte kožní problémy, doporučujeme navštívit kvalifikovaného lékaře.